אודות

אתר מרכז היבואנים מספק פלטפורמה מסחרית כוללת לשרותי יבוא של מוצרים שונים במגוון תחומין.

מרכז היבואנים מספק ללקוחותיו שירותי איתור ספקים למוצרים נבחרים, פיקוח על תהליך הייצור במידת הצורך, התאמת המוצר לדרישות הלקוח, וידוא שהמוצר המוגמר מקיים את מאפייניו שנקבעו, העברת תשלומים בד הצדדים, שילוח פנים ארצי במדינת המקור והיעד ושילוח בינלאומי מסביב לעולם, מעקב אחר המשלוח ווידוא פריקתו בארץ היעד, בודה מול רשויות המיסים בתהליך קבלת אישורים למוצר ושחרורו, שינוע המטען באמצעים מתקדמים תוך הקפדה על שמירתו, סיוע בתקשורת בין הלקוח ליצרן במידת הצורך

אנו במרכז היבואנים יודעים כי תהליך היבוא הסטנדרטי במדינת ישראל עשוי להיתפס כמסורבל ומפרך. אנו עושים כמיטב יכולתנו להפוך את חוויית היבוא למהנה וברורה, תוך מתן שירות כולל ללקוח ממקור אחד בלבד, מה שמקל על ההתנהלות ועל המעקב אחר התהליך כולו ללא חששות ובשקיפות מירבית.

אנו שמחים לשרת את לקוחותינו תוך שימוש בניסיון שצברנו במשך 10 שנות פעילות בתחום היבוא, ולהעניק שירות ויחס אישי לכל פונה בשמחה ובחפץ לב. נשמח לתת לכם את כל הפרטים הנדרשים לראות את התמונה הכוללת של תהליך היבוא ושל שלבי הטיפול במוצר בתחילה ועד סוף. אנו עומדים לרשותכם בטלפון, במייל, ובפניות דרך האתר.