שילוח בינלאומי

שילוח בינלאומי

תודות לכמות המטענים הגדולה והקשרים העסקיים עם חברות ברחבי העולם ובפרט בסין, מרכז היבואנים מספק ללקוחותיו, הן במסגרת שירות כולל של יבוא המוצרים, והן במסגרת שירות פרטני של שילוח ימי או אווירי של סחורות לישראל, מחירים ושירות המתחרים בהצלחה מול החברות המקומיות. יתרון זה מאפשר ללקוחותינו לקבל יחס מועדף של עלות מול תועלת ללא תלות בחסדיהן של החברות המקומיות שבמקרים רבים עלולים להפריז בעלויות או להוסיף עלויות ללא צורך ללקוח התמים.

מחירי המשלוח הבינלאומי חשופים לכל, וזאת על מנת שתוכלו להשוות ולראות שאכן ניתן לקבל את המוצרים שלכם בעלויות סבירות וללא עמלות והיטלים סמויים שמתגלים ברגע האחרון.

להלן טבלת מחירים של שילוח בינלאומי מסין ומהמזרח הרחוק לישראל:

שירותזמן משלוחמחיר בש"ח
שילוח ימי של מכולה 20 רגל30 יום4100
שילוח ימי של קונטיינר 40 פיט30 יום7400
שילוח ימי של מכולה 40 רגל גבוהה30 יום7900
שילוח ימי עד 3 קוב30 יום1500
שילוח ימי עד 8 קוב30 יום2250
שילוח ימי עד 15 קוב30 יום3000
שילוח ימי עד 25 קוב30 יום4000

למחירי עלות השילוח בדרך כלל יתווספו בארץ עלויות נוספות כגון היטלי בטחון, שטר מטען THC דמי ניטול מכולה, אגרות עבור פקודת המסירה, עמלות סוכן ועוד היטלים התלויים בתוואי הפלגת האוניה. יחד עם זאת נדרש שחרור ממכס והוצאות עמיל מכס, תשלום המכס, תשלום מעמ והובלה יבשתית בארץ.

כאשר תמסרו לנו את אופי המשלוח ואת סוג הסחורה אותה תעבירו ואת שוויה, תוכלו לקבל הצעה הכוללת את כל המרכיבים, ללא הפתעות ברגע האחרון.

במוצרים מסויימים נדרש אישור יבוא מרשויות המדינה השונות וכן בדיקה במכון התקנים. אנו נספק לכם ליווי מקצועי בשקיפות מלאה ללא צורך להיטרטר בין הגופים השונים.

לקבלת הצעה מיידית פנו אלינו בטלפון 08-6559911 או בטופס יצירת הקשר ונשמח להשתמש בידע, בניסיון ובקשרים שלנו כדי לשרת אתכם לשביעות רצונכם המלאה.